sarjkablosu.com HAKKINDA,

2021 yılında kurulan sarjkablosu.com, elektrikli ve PHEV araçlar için üretilen ürünlerin e-ticaret satışında uzmanlaşmış bir online mağazadır.

sarjkablosu.com misyonu, uzun vadeli pazar gereksinimlerine ek olarak özellikle gelişmekte olan Elektrikli Araç pazarına ve ilgili altyapı ürünü son kullanıcılarına en iyi ürünleri, en hızlı ve güvenilir şekilde sunmak üzer üzere tasarlanmıştır.

sarjkablosu.com altyapısı, aşağıdakiler dahil olmak üzere her türlü e-mobilite için Elektrikli Otomobil şarj ekipmanı ve Elektrikli Otomobil şarj istasyonları, şarj kabloları vb. dahil olmak üzere ilgili aksesuarlar için tek adresiniz olacak şekilde kuruldu:

  • Elektrikli Otomobiller
  • Hibrit elektrikli araçları (PHEV)

sarjkablosu.com felsefesi, her Elektrikli Otomobil sürücüsü için Elektrikli Otomobil şarjını kolay, erişilebilir ve uygun maliyetli hale getirmektir ve sektöre olan bağlılığımızın bir parçası olarak hedefimiz, ürünlerimizin Avrupa’da en rekabetçi olmasını sağlamaktır.

Elektrikli Otomobil yolculuğunuz için ihtiyaç duyacağınız her şeyi web mağazamızda bulacağınızı umuyor ve size hizmet vermeyi dört gözle bekliyoruz.